Úterý 28. března 2023, svátek má Soňa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 28. března 2023 Soňa

Dnešní zpravodajství

26. 05. 2012 8:16:57
Někdy je mi z toho zpravodajství zvláštně, je těžké si utvořit nějaký názor na aktuální dění a možná ještě těžší je zkusit o svém názoru psát a po té snést veškerou kritiku diskutujících. Otevřu notebook, zabrousím na internetové zpravodajství - na každém serveru stejné zprávy :

Kauza David Rath – už mě to ani nebaví číst, je to spíš ubohé a směšné. Stále nechápu čemu se všichni diví, byla to jen otázka času, kdy něco takového vypluje na povrh. Nebo je snad náš národ tak naivní, že si myslí že jsou všichni poslanci, senátoři, hejtmani a další svatí? To snad nee...resp. Politici dělají politiku pro sebe, ne pro lid – alespoň tak mi to v poslední době připadá, a vážně sáhněte si do svědomí, vy byste si těch sedm milionů nevzali? (tím to se ovšem nezastávám toho, co se stalo)

Další zpráva a terno dne – Chlapec z Břeclavi lhal, Romové chtějí zákon proti křivému nařčení – no to už se musím opravdu smát. O tom zda chlapec lhal či nelhal, nebudu sáhodlouze psát, jelikož mě to přijde celé divné už od začátku, věřte si čemu chcete, ale podle mě ho Romové nezbili a aby dělal nějaké psí kousky v 8.patře mě přijde taky trochu divné, pokud tedy nepožil nějaké lysohlávky či jinou drogu. Pravdu ví nejspíš jen on sám.... Ale to že Romové chtějí zákon proti křivému nařčení? No to už je opravdu vrchol všeho, vždyť by se tady jen každý obviňoval a soudil...

Chtělo by to něco pozitivního, nějaké hezké zprávy, co takhle zpráva, že američtí veterináři dávají vykastrovaným psům silikonové varlata, prý aby se cítili naši psí kamarádi lépe a měli větší sebevědomí.

Nebo změna pravidel psaní velkých a malých písmenek v českém pravopise, myslím že spoustě lidem by se ulevilo kdyby to bylo “koneckonců“ jedno kde to velké či malé písmenko je či není, důležité je aby to splnilo svůj účel a čtenář pochopil podstatu.

A taky mě velmi potěšila zpráva z TV novin že slovenští hokejisté budou na poštovních známkách...nezbývá říci než : „Óóó, jaká čest za zásluhy!“

Jen je škoda, že to nenapadlo někoho i u nás, známky s českým hokejovým reprezentačním týmem jsme mohli mít už minimálně od Nagana, a kdo by si přece nekoupil známku třeba s Jágrem :-) Já určitě ano!

Autor: Martina Dupalová | sobota 26.5.2012 8:16 | karma článku: 9.07 | přečteno: 568x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Karel Trčálek

Marek Benda musí být ústavním soudcem! Naše liberální společnost mu to dluží!

Představte si, stejně jako John Lennon, že jako ústavní soudce působí někdo, kdo je zavilým odpůrcem stejnopohlavních manželství. To by levičáci kvičeli!

28.3.2023 v 17:57 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Radim Polášek

Vysokoškolský profesor přece nebude brát méně než učitelka na základní škole!

Platí, kolik který člověk na jaké pozici bere, tak to určuje, jak zaměstnavatel vidí tu praci, kterou dělá, důležitou. A asi se všichni shodneme, že vysokoškolský profesor dělá důležitější práci než ta učitelka na základní škole.

28.3.2023 v 14:59 | Karma článku: 14.39 | Přečteno: 313 | Diskuse

Jan Pražák

Poctivý rovná se hloupý?

„Honzo, už se ti někdy v životě stalo, že ses zastyděl za to, že jsi byl poctivej?“ Položila mi Maruška záludnou otázku, jakmile před nás v pondělí odpoledne postavila servírka v cukrárně kávu se zákuskem.

28.3.2023 v 14:34 | Karma článku: 16.37 | Přečteno: 247 | Diskuse

Ondrej Halama

Český kataster slovenskými očami – čo sú pozemky evidované zjednodušeným spôsobom? § 8 KZ

Pokračujem v čítaní katastrálniho zákona a v porovnávaní so slovenským právom. Tentokrát sa zastavím pri § 8, ktorý predpisuje ako sa majú označiť nehnuteľnosti v listinách určených katastru.

28.3.2023 v 14:02 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 39 | Diskuse

Josef Nožička

Hodina pravdy českého školství by neměla být jenom o platech

Peníze rozhodně nejsou jediným důvodem, proč se noví lidé do školství nehrnou a na mnohých školách je tak výuka zajištěna v odpovídajícím rozsahu jen díky tomu, že zde setrvává část kantorů i přes svůj důchodový věk.

28.3.2023 v 13:40 | Karma článku: 20.77 | Přečteno: 290 | Diskuse
Počet článků 6 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 831
Jsem žena, matka, přítelkyně, kamarádka...snažím se na svět dívat objektivně a problémy řešit z dvojího pohledu..nemám ráda odsuzování a negativní postoj k životu!

Nervozita roste. Padající Deutsche Bank stáhla dolů korunu i pražskou burzu

Od záchrany problémové švýcarské banky Credit Suisse ještě neuplynul ani týden a investoři opouštějí další potenciální...

Herečka Jenovéfa Boková porodila, z Witowské je nevlastní babička

Jenovéfa Boková a její partner Adam Kolář v pátek odpoledne potvrdili, že herečka a hudebnice už porodila a šťastní...

Horníci leželi na pokojích na břichu. Skrývali erekci. A zrodila se viagra

Modrá pilulka slaví pětadvacet let. Spustila svého druhu kulturní i farmaceutickou revoluci, preformátovala vnímání...

Tom Cruise se dcerou Suri pyšnil. Už ho neviděla deset let, míří na vysokou

Tom Cruise se od roku 2006 do roku 2013 rád ukazoval na veřejnosti s dcerou Suri v náručí. Před deseti lety však ze...

Paltrowová si po srážce na lyžích myslela, že jde o sexuální útok

Herečka Gwyneth Paltrowová (50) v pátek opět vypovídala před soudem v případu údajného neposkytnutí první pomoci...